Testy kosmetyków

 

 
  Laboratorium Vivendi Sp. z o.o. świadczy usługi od 2003 roku. W ofercie laboratorium znajdują się m.in.:
-testy kosmetyków,
-testy wyrobów chemii gospodarczej.

Odbywające się w warunkach laboratoryjnych testowanie kosmetyków przeprowadzane jest przez specjalistę dermatologa Marię Ewę Młynarczyk. Nad tym, by testy kosmetyków wykonywane były z należytą rzetelnością czuwają również doświadczeni specjaliści z takich dziedzin jak dermatologia, mikrobiologia, chemia, fizyka i immunologia.

Wszystkie wykonywane w Laboratorium Vivendi Sp. z o.o. badania (w tym także rzecz jasna testy kosmetyków) uwzględniają obowiązujące polskie i europejskie normy prawne. Co więcej przeprowadzane badania (dotyczy to również testowania kosmetyków) są zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz uwzględniają zasady Dobrej Praktyki Laboratoryjnej.

Na życzenie Zleceniodawcy testy kosmetyków mogą zostać sporządzone w języku angielskim. Warto dodać, iż wyniki przeprowadzonych testów kosmetyków, jak i wszelkie przekazane przez producentów informacje związane z przeprowadzanymi badaniami objęte są całkowitą klauzulą poufności.

Przeprowadzane przez nas testy kosmetyków to gwarancja jakości i bezpieczeństwa wyrobu oraz jego zgodności z europejskimi normami.

Testowanie kosmetyków pozwala jednak nie tylko odpowiedzieć na pytanie czy stosowanie badanego produktu jest bezpieczne (a co za tym idzie czy może on zostać wprowadzony na rynek), lecz również sprawdzić czy wyniki badań potwierdzą deklarowane przez producenta wyrobu efekty działania.

Skontaktuj się z nami (tel: 22 853 33 42) i poddaj swój produkt obowiązkowym testom zgodnym z normami Unii Europejskiej.